Zadzwoń do nas:
KOSIARKA KUBOTA GR1600 LD, Z KOSZEM
Zadzwoń zapytaj o cenę!

Kosiarka GR1600 z koszem

Samojezdna kosiarka Kubota GR1600, to maszyna znana ze swojej doskonałej jakości koszenia i zbierania trawy, bez względu na warunki. Niezwykle prosta w obsłudze, a przede wszystkim wyjątkowo oszczędna, kosiarka GR1600 zdobyła szacunek i uznanie wielu naszych klientów.

Solidny silnik Diesla, w połączeniu z przekładnią i napędem agregatu koszącego z wałami Kardana, zapewnia większą niezawodność. Silnik Kubota zadowala się również o wiele mniejszą ilością paliwa.

Optymalna jakość koszenia: Oprócz atrakcyjnego wzornictwa seria kosiarek samojezdnych GR Kubota oferuje maksymalną wygodę dzięki płaskiemu agregatowi koszącemu jak również fotelowi o pełnej amortyzacji. Podobnie ergonomicznie zaprojektowana przekładnia hydrostatyczna sterowana za pomocą pedału i dźwigni zapewnia wygodę podczas pracy

Dostosowane do Twoich potrzeb: Kosiarki te są dostępne w różnych wersjach z wysypem bocznym lub tylnym oraz opcjonalnym zestawem do ściółkowania.
W wyposażeniu standardowym kosiarka posiada kosz na trawę o pojemności 370 l, podobnie kosiarka GR2120 która posiada nieco większy zbiornik o pojemności 450l.

Kanał wylotowy: Zastosowany w najnowszych modelach kosiarek Kubota szeroki kanał wylotowy, zapobiega zapychaniu się kosiarki.

Dwucylindrowy silnik Diesla o mocy 13,5 KM, chłodzony cieczą i zaopatrzony w mechaniczny wtrysk pośredni to optymalne źródło napędu dla wytrzymałej maszyny, która sprawdza się na dużych posesjach, jak i firmach świadczących usługi. Jednostka wyposażona w komorę wirową zapewnia cichą i długotrwałą pracę kosiarki jak również wyjątkowo niskie spalanie. W kosiarce zastosowano wałek przegubowy do napędu decka tnącego. Wytrzymały, bezstopniowy, hydrostatyczny napęd kół tylnych zwiększa wygodę długotrwałej pracy operatora. Brak sprzęgła i zmiana kierunku jazdy jednym pedałem sprawiają, że sterowanie maszyną jest niezwykle proste i komfortowe.

Dane techniczne:

Silnik:
479 cm3 2-cylindrowy KUBOTA diesel o mocy maksymalnej 10,1 kW (13,7 PS),
pojemność zbiornika paliwa 18 l

Przekładnia:
Hydrostatyczna, maksymalna prędkość jazdy do przodu 10,0 km/h, napędzana wałem

Komfort:
Płaski pokład operatora, wskaźnik paliwa, Easy Checker,
Czujniki: OPC kosiarki, OPC jazdy

Deck tnący:
Kosiarka 2-nożowa, napędzana wałem, wysokość koszenia ustawiana tarczą,
tylny wyrzut trawy

Posiadamy w ofercie pełną gamę miniciągników i kosiarek profesjonalnych marki Kubota , wykwalifikowany serwis oraz oryginalne części i oleje marki KUBOTA.

Sprawdź model z silnikiem diesla – Kubota GR2120

Masz pytania? Zadzwoń!
Z przyjemnością postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz z największą starannością dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Specyfikacja PDF – Specyfikacja GR1600-II-2120

 

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE
Silnik Z482, dwucylindrowy, chłodzony cieczą
Moc silnika 13,5 KM
Obroty WOM -
Zbiornik paliwa 18 l
Wydajność pompy hydraulicznej -
Udźwig podnośnika TUZ, KAT 1 -
Skrzynia przekładniowa Hydrostatyczna
Wspomaganie kierownicy -
Blokada tylnego mech. różnicowego -
Zakres prędkości Do przodu - 10 km/h, do tyłu 5 km/h
Prześwit minimalny -
Waga bez kabiny / z kabiną -
Typ hamulca -
Załączanie napędu przedniego -
System napędu na 4 koła (4WD) -
UWAGA: Ze względu na proces ciągłego doskonalenia i modernizacji wyrobu, dane techniczne dostarczanych ciągników mogą się różnić w niektórych szczegółach