Zadzwoń do nas:

Poznaj nas

Firma Agroland została założona w 1997 roku przez braci Dariusza i Wiesława Dąbrowskich. Początkowa działalność firmy opierała się na handlu i remontach maszyn rolniczych pochodzących z upadających Państwowych Gospodarstw Rolnych.

Kolejny krok w rozwoju firmy to rozszerzenie działalności o import i remonty maszyn rolniczych z krajów Europy Zachodniej – Niemiec, Francji, Anglii oraz Danii. W tym okresie nasza firma eksportowała również do Europy Zachodniej nowe maszyny rolnicze polskiej produkcji oraz okna PCV.

Analizując rynki zachodnioeuropejskie, właściciele firmy dostrzegli możliwość rozwoju w Polsce rynku maszyn komunalnych. W poszukiwaniu maszyn tego typu oraz kierując się mottem „Przede wszystkim jakość”, naturalnym krokiem dla nas było obranie kierunku japońskiego. Do Japonii trafiliśmy w 2006 roku. Owocem pobytu w kraju kwitnącej wiśni było nawiązanie ścisłej współpracy z kontrahentami japońskimi w dziedzinie importu używanych mini ciągników.

Współpraca z renomowanymi markami

Widząc rosnące w olbrzymim tempie zainteresowanie polskich klientów tego typu maszynami, w roku 2007 podpisaliśmy umowę z japońską firmą Marubeni, organizującą na terenie Polski sieć sprzedaży produktów KUBOTA. Nasza firma została autoryzowanym dilerem mini ciągników oraz kosiarek tej marki.

Chcąc zapewnić naszym klientom dostęp do najwyższej jakości osprzętu o odpowiednich parametrach, nawiązaliśmy współpracę z producentami tj GEO, Zanon i Kellfri. W roku 2011 rozbudowaliśmy park maszyn warsztatowych i rozpoczęliśmy produkcję zamiatarek, ładowaczy czołowych i pługów do odśnieżania przystosowanych do współpracy z mini ciągnikami.

Aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, w 2017 roku rozpoczęliśmy budowę nowego obiektu biurowo-produkcyjnego.

Dzięki zaufaniu naszych klientów, firma Agroland ma możliwość ciągłego rozwoju.

Firma Maxland w liczbach