Zadzwoń do nas:
Kosiarka Kubota G231 Nowość!
Zadzwoń zapytaj o cenę!

Profesjonalna Kosiarka Kubota G231

Czerpiąc z bogatego doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla klientów w branży groundcare, Kubota z dumą prezentuje odświeżoną gamę cenionych przez klientów kosiarek serii G. Zostały one zaprojektowane z myślą o wymaganiach profesjonalnych odbiorców, takich jak zakłady pielęgnacji zieleni, firmy komunalne czy właściciele dużych posesji.

 

Seria G obejmuje dwa modele: G231 i G261.

 

 

Oba warianty posiadają system zbierania trawy dostępny w jednej z dwóch wersji – z niskim lub wysokim wysypem. Co więcej, nowa przekładnia hydrostateczna (HST) zapewni lepsze niż dotychczas osiągi i wydajność na wzniesieniach. Aby dodatkowo zwiększyć sprawność układu napędowego, dotychczasowy hydrauliczny WOM został zastąpiony przez WOM elektromagnetyczny, co umożliwia przekazanie większej mocy na noże koszące. Warto też wspomnieć, że montowane w maszynach mocne silniki Kubota generują moc odpowiednio 23 i 26 KM.

 

Użytkownicy zmodernizowanych modeli docenią większy potencjał jednostki napędowej, wyższą prędkość oraz nowy poziom komfortu. Kosiarki serii G jeżdzą teraz szybciej i koszą wydajniej, oszczędzając swoim właścicielom czas i pieniądze. Wyższe osiągi oraz jeszcze większa wszechstronność pozwoli operatorom działać sprawnie na zróżnicowanym terenie i skutecznie radzić sobie z wymagającymi zadaniami.

 

Dzięki prędkości maksymalnej wynoszącej 19,0 km/h – najwyższej w branży – maszyny serii G oferują większą szybkość koszenia, a co za tym idzie, zakończenie pracy w krótszym czasie. Ponadto cechuje je wyższa precyzja prowadzenia oraz udoskonalony system zbierania trawy, gwarantujący niezakłócony przepływ pokosu i zmniejszone ryzyko powstawania zatorów w kanale wylotowym. Dopracowane funkcje zapewniają doskonałą jakość koszenia oraz wyraźną redukcję czasu pracy kosiarki, co również oznacza niższe koszty operacyjne.

 

Nowa Kosiarka już dostępna w naszym punkcie sprzedaży!

 

Zapraszamy!

 

 

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE
Silnik 898 cm3 E-TVCS 3 cylindrowy silnik KUBOTA, chłodzony cieczą
Moc silnika 23 KM
Zbiornik paliwa 20 l
Skrzynia przekładniowa Hydrostat
Wspomaganie kierownicy Tak
Blokada tylnego mech. różnicowego Blokada tylnego mostu
Zakres prędkości 19 km/h
Prześwit minimalny 240 mm
Waga bez kabiny / z kabiną 955 kg
Typ hamulca Tarczowe mokre
UWAGA: Ze względu na proces ciągłego doskonalenia i modernizacji wyrobu, dane techniczne dostarczanych ciągników mogą się różnić w niektórych szczegółach