Zadzwoń do nas:
KOSIARKA KUBOTA G26 LD-HD, Z KOSZEM
Zadzwoń zapytaj o cenę!

Kosiarka Kubota G26 LD / HD, z koszem

Kosiarka G26 jest stworzona do maksymalnego obciążenia oraz najtrudniejszych warunków pracy – właśnie do tego typu zastosowań zostały stworzone kosiarki Kubota serii G. Kosiarki zostały stworzone na wzór ciągnika Kuboty model BX, który łączy w sobie najlepsze cechy ciągnika uniwersalnego czyli do zadań komunalnych jak i pielęgnacji terenu dzięki zastosowaniu fabrycznej kosiarki międzyosiowej. Do kosiarki G26 można z powodzeniem zamontować pług do śniegu sterowany hydraulicznie. Profesjonalna kosiarka G26 służy przede wszystkim do pielęgnacji terenów zielonych, czyli koszenia, ale nie tylko! Kosiarkami serii G możecie Państwo zbierać liście, a dzięki zastosowaniu szerokiego kanału wylotowego kosiarka nie zapycha się i nie utrudnia pracy operatorowi.

Zalety kosiarki:

Silnik: Diesel o pojemności 1001 cm3 i trzech cylindrach, chłodzony cieczą, to mocny i wytrzymały jednostka silnik zapewniający moc aż 26 KM oraz wysoki moment obrotowy. Oferuje on dużą wydajność i możliwość szybkiego koszenia rozległych terenów zielonych.

Przeniesienie napędu Już jedno spojrzenie pod spód kosiarki udowadnia, że mamy do czynienia z urządzeniem profesjonalnym. Świadczy o tym zastosowanie wałka przegubowego do napędu decka tnącego. Wytrzymała, bezstopniowa przekładnia hydrostatyczna, seryjnie wyposażona w tempomat, zwiększa wygodę długotrwałej pracy operatora. Brak sprzęgła i zmiana kierunku poruszania się poprzez naciśnięcie odpowiedniej strony pedału jazdy sprawiają, że sterowanie maszyną jest niezwykle proste i komfortowe.

Agregat koszący Deck tnący o szerokości 1370 mm gwarantuje szybką i wydajną pielęgnację bardzo rozległych trawników. Zachodzące na siebie tory pracy noży zapewniają idealne cięcie również przy prędkości sięgającej 16km/h. Duży zakres regulacji wysokości koszenia – od 250 do 1020 mm – umożliwia dostosowanie długości źdźbła trawy do indywidualnych wymagań. Łatwość zmiany wysokości zapewnia wygodna tarcza z trzynastoma ustawieniami. Tunel o ogromnym przekroju oraz system jego łatwego udrażniania obsługiwany z siedzenia operatora sprawiają, że kosiarka ma zadziwiającą przepustowość. Dlatego sprosta nawet najbardziej niesprzyjającym warunkom pracy.

Zbiornik na trawę Standardowe wyposażenie kosiarki obejmuje kosz do zbierania skoszonej trawy o pojemności 560 litrów z wysypem na poziomie ziemi. Jego opróżnianie odbywa się za pomocą dźwigni obsługiwanej z siedzenia operatora. Opcjonalnie można jednak zamówić ten model ze zbiornikiem o pojemności aż 640 litrów i hydraulicznym podnoszeniem, aby możliwe było wyładowanie trawy na przyczepę o wysokości 1,93 m, bez schodzenia z fotela operatora.


Dane techniczne:

Silnik:
G26: 1001 cm3 3-cylindrowy KUBOTA diesel, maksymalna moc silnika 19 kW (26 PS),

Przekładnia:
Hydrostatyczna, maks. prędkość 15,5/17 km/h (G23/G26), z blokadą dyferencjału,
tempomat, regulacja kierunku i prędkości jazdy jednym pedałem

Komfort:
Wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej, licznik mtg., prędkościomierz, Easy Checker

Deck tnący:
Kosiarka 2-nożowa napędzana wałem i przekładnią kątową,
hydrauliczne podnoszenie kosiarki, zmiana wysokości koszenia centralną tarczą

Kosz na trawę:
Czujnik zapełnienia kosza, wysokość podnoszenia kosza (wersja HD) 1.93 m

Wymiary i wagi:                          G26 HD/LD
Długość całkowita:                            3.330/3.090 mm
Szerokość całkowita:                             1.150 mm
Szerokość całkowita:                             1.418 mm
Wysokość całk. (HD/LD):                    2.190 mm
Rozstaw osi:                                            1.460 mm
Rozstaw kół przednich:                        900 mm
Rozstaw kół tylnych:                             840 mm
Waga:                                                       915/810 kg

Posiadamy w ofercie pełną gamę miniciągników i kosiarek profesjonalnych marki Kubota , wykwalifikowany serwis oraz oryginalne części i oleje marki KUBOTA.

Sprawdź tańszy model – Kubota G23

Masz pytania? Zadzwoń!
Z przyjemnością postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie oraz z największą starannością dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Specyfikacja PDF –Specyfikacja G23-IIG26-II1

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE
Silnik 1001 cm3, trzycylindrowy Kubota Diesel, chlodzony cieczą
Moc silnika 26 KM
Obroty WOM -
Zbiornik paliwa 20,5 L
Wydajność pompy hydraulicznej -
Udźwig podnośnika TUZ, KAT 1 -
Skrzynia przekładniowa Hydrostatyczna
Wspomaganie kierownicy Tak
Blokada tylnego mech. różnicowego Blokada tylnego mostu
Zakres prędkości 17 km/h
Prześwit minimalny -
Waga bez kabiny / z kabiną 735-890 kg
Typ hamulca Wielotarczowe mokre
Załączanie napędu przedniego -
UWAGA: Ze względu na proces ciągłego doskonalenia i modernizacji wyrobu, dane techniczne dostarczanych ciągników mogą się różnić w niektórych szczegółach