Zadzwoń do nas:
17 sierpnia 2018
Gdzie kupić używany mini ciągnik?

Zakup maszyn komunalnych, m.in. ciągników jest ogólnodostępny, zarówno tych używanych, jak i nowych. Ludzie chętnie pozbywają się swoich starych sprzętów. Na części z nich wielokrotnie nie widać nawet śladów korzystania, jednak w wielu przypadkach okazuje się, że to tylko pozory.

Niejedna osoba zadaje sobie pytanie, gdzie kupić używany ciągnik, który będzie w dobrym stanie i posłuży przez pewien okres. Internet jest jednym z miejsc, w którym nie możemy nawet zobaczyć faktycznego stanu sprzętu. Zwracamy uwagę na zdjęcie i idealne cechy pojazdu wypisane w opisie, które często są przekłamane, a fotografia jest wyretuszowana, aby nie było widać mankamentów. Dochodzą do tego także liczne internetowe oszustwa, których rozwiązanie jest długotrwałe i uciążliwe.

Znajdziecie także nieprzekłamane ogłoszenie, ale mimo wszystko Internet nie jest dobrym miejscem do kupowania ciągników. Takim również nie jest giełda. Sprzedawcy giełdowi często nie są lojalni wobec klienta, uciekają z jego pieniędzmi, fałszują dokumenty, przywracają maszynom chwilowo idealny wygląd, który jest jedynie wabikiem na naiwnych osób. Lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług prawdziwej firmy z wieloletnią renomą popartą zadowolonymi klientami i dobrymi opiniami.

Gdzie kupić używany mini ciągnik?

W PPHU Agroland s.c kierujemy się zadowoleniem klienta, sprzedajemy oryginalne modele ciągników, pochodzących z Japonii. Na giełdzie i w Internecie nie warto kupować używanych ciągników, ale dlaczego opłaci się to zrobić u nas?

Przede wszystkim jesteśmy firmą, która od wielu lat prężnie działa na rynku i nie znikniemy z dnia na dzień, wprost przeciwnie mamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży, nadal się rozwijamy, mamy wiele pomysłów które chcemy realizować i dalej się rozwijać.

Nasze ciągniki sprowadzamy w oryginalnym stanie, wybierając te z najmniejszym przebiegiem, nie fałszując go. Przed nikim nie ukrywamy faktycznego stanu naszych mini ciągników, nie odnawiamy ich, nie zmieniamy, co mogą potwierdzić nasi klienci, którzy powracają zadowoleni zakupem naszych ciągników i innych produktów.

Oznaką atrakcyjności naszych sprzętów jest także popyt na nie, który ostatnich latach jest bardzo wysoki i stale rośnie. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości będzie on jeszcze wyższy. Zapraszamy do kontaktu!